Users Export (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Export
bg: Експорт

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Active
bg: Активен

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Blocked
bg: Блокиран
