Users Export (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: About
bo: གསལ་བཤད
