Users Export (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Export
cy: Allfudo

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Active
cy: Gweithredol

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Blocked
cy: Wedi blocio
