Users Export (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Export
eu: Esportatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Date format
eu: Data formatua

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: About
eu: (r)i buruz
