Users Export (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Export
fi: Vie

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Active
fi: Voimassa

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Missing
fi: Puuttuu

en: About
fi: Tietoja

en: Download File
fi: Lataa tiedosto

en: - Default -
fi: - Oletus -
