Users Export (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: About
gu: વિશે
