Users Export (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Active
hi: सक्रिय

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Blocked
hi: बंद

en: Missing
hi: लापता

en: About
hi: के बारे में
