Users Export (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Export
id: Ekspor

en: User
id: Pengguna

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Active
id: Aktif

en: Date format
id: Format tanggal

en: Blocked
id: Diblokir

en: Missing
id: Hilang

en: About
id: Tentang
