Users Export (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Export
ja: エクスポート

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Active
ja: アクティブ

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Blocked
ja: ブロック

en: Missing
ja: 喪失

en: About
ja: アバウト
