Users Export (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Export
jv: Ngékspor

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Blocked
jv: Ditolak

en: About
jv: Ngenani
