Users Export (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Export
ka: ექსპორტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Active
ka: აქტიური

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Memory Limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: Blocked
ka: დაბლოკილი
