Users Export (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Export
kk: Экспорт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Active
kk: Белсенді

en: Blocked
kk: Бұғатталған
