Users Export (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Export
km: នាំចេញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: About
km: អំពី
