Users Export (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Export
lv: Eksportēt

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Active
lv: Aktīvs

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: About
lv: Par
