Users Export (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Export
mr: निर्यात

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत
