Users Export (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Export
nl: Exporteren

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Active
nl: Actief

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: About
nl: Over

en: Download File
nl: Bestand downloaden

en: - Default -
nl: - Standaard -
