Users Export (2.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
