Users Export (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Export
ps: بهرول

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Missing
ps: ورك

en: About
ps: په اړه
