Users Export (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Active
ro: Activ

en: Date format
ro: Format dată

en: Blocked
ro: Blocat

en: Missing
ro: Lipsește

en: About
ro: Despre
