Users Export (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Export
sk: Exportovať

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Active
sk: Aktívny

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Use
sk: Použiť

en: About
sk: Informácie o
