Users Export (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: Export
sr: Извоз

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Date format
sr: Формат датума
