Users Export (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Export
sv: Exportera

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Active
sv: Aktiv

en: Date format
sv: Datumformat

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Missing
sv: Saknas

en: Use
sv: Använd

en: About
sv: Om
