Users Export (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: Missing
ta: காணாமல்

en: About
ta: பற்றி
