Users Export (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: About
te: గురించి
