Users Export (3.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Export
af: Voer uit

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: Blocked
af: Geblokkeer
