Users Export (3.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Export
az: Eksport

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Active
az: Aktiv

en: Blocked
az: Blok edilib

en: About
az: Haqqında
