Users Export (3.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Export
bn: রপ্তানী

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়

en: About
bn: সম্পর্কে
