Users Export (3.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Export
is: Flyt út

en: User
is: Brúkari

en: Active
is: Virkin

en: Blocked
is: Sperrað

en: About
is: Um
