Users Export (3.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்
