Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Export
ast: Esportar

en: User
ast: Usuariu

en: Active
ast: Activu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Blocked
ast: Torgáu
