Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: About
br: Diwar-benn
