Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Export
ca: Exporta

en: User
ca: Usuari

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Active
ca: Actiu

en: Date format
ca: Format de la data

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Missing
ca: Perdut

en: About
ca: Detalls
