Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Export
fa: استخراج

en: User
fa: کاربر

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Active
fa: فعال

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: About
fa: درباره

en: - Default -
fa: - پیش فرض -
