Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: Export
is: Flytja út

en: User
is: Notandi

en: Active
is: Virkt

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Memory Limit
is: Minnistakmörkun

en: Blocked
is: Óvirkur

en: About
is: Um
