Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Export
it: Esporta

en: User
it: Utente

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Active
it: Attivo

en: Date format
it: Formato data

en: Blocked
it: Bloccato

en: Missing
it: Mancante

en: About
it: Informazioni
