Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Export
nn: Eksporter

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Date format
nn: Datoformat

en: Blocked
nn: Blokkert
