Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Export
sl: Izvoz

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Blocked
sl: Blokiran

en: About
sl: O modulu
