Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Active
tr: Etkin

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Missing
tr: Kayıp

en: About
tr: Hakkında
