Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Export
uk: Експортувати

en: User
uk: Користувач

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Active
uk: Активно

en: Date format
uk: Формат дати

en: Memory Limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Missing
uk: Відсутнє

en: All Users
uk: Всі користувачі

en: Use
uk: Використовувати

en: About
uk: Про модуль

en: Download File
uk: Завантажити файл

en: - Default -
uk: - Усталено -
