Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Export
gl: Exportar

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Active
gl: Activo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Missing
gl: Perdido

en: About
gl: Información
