Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: About
ku: دەربارە
