Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന
