Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Export
pl: Eksportuj

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Active
pl: Aktywne

en: Date format
pl: Format daty

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Missing
pl: Brakujące

en: Use
pl: Użyj

en: About
pl: O stronie

en: Download File
pl: Pobierz plik
