Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Export
am: ላክ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Blocked
am: የተጣመረ
