Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Export
bs: Izvezi

en: User
bs: Korisnik

en: Active
bs: Aktivan

en: Date format
bs: Format datuma

en: Blocked
bs: Blokiran
