Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Active
cs: Aktivní

en: Date format
cs: Formát data

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Missing
cs: Chybějící

en: About
cs: Popis

en: Download File
cs: Stažení souboru
