Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Settings
de: Einstellungen

en: Export
de: Exportieren

en: User
de: Benutzer

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Active
de: Aktiv

en: Date format
de: Datumsformat

en: Memory Limit
de: Speicherlimit

en: Blocked
de: Gesperrt

en: Missing
de: Fehlt

en: All Users
de: Alle Benutzer

en: Use
de: Benutzung

en: About
de: Über

en: Download File
de: Datei herunterladen

en: - Default -
de: - Standard -

en: Exporting
de: Exportieren
