Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།
