Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Export
el: Εξαγωγή

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Active
el: Ενεργό

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: About
el: Περί

en: Download File
el: Κατέβασμα Αρχείου
