Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Export
et: Ekspordi

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Active
et: Aktiivne

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Missing
et: Puudub

en: About
et: Programmist

en: Download File
et: Laadi fail alla
